Ajajoon

2013
Tallinna uue kontori ja keskustöökoja avamine
2008
Pärnu hoolduskeskuse avamine; Haktek OÜ'le omistati GEV Group'i partneri staatus
2007
Tartu ja Rakvere hoolduskeskuse avamine
2005
Electrolux Professional Group (Electrolux, Zanussi, Dito Sama) suurköögiseadmete volitatud hoolduspartner Eestis
2003
Sai alguse meie tihe koostöö Leedu firmaga IDS
1997
Haktek OÜ alguslugu
2018
Tallinna töökoja suurendamine poole võrra annab meile nüüd veelgi paremad võimalused kõikide remonditööde professionaalseks ja kiireks teostamiseks!

Meist

Haktek OÜ on restorani-, baari- ja suurköögiseadmete hooldusettevõte aastast 1997.

Oleme arendanud oma teenuse selliseks, et suudame tagada hoolduse, remondi ja varuosad kõikidele seadmetele, sõltumata seadme margist, tootjast või müüjast. Meie poolt remonditavate köögiseadmete valik on lai - alates väiksematest käsiseadmetest kuni suurte tunnelmasinateni, k.a. gaasiseadmed, jäämasinad, külmikud ja külmkambrid.

Pakume parimat ja laiaulatuslikumat teenindust Eestis - kogu köögitehnika hooldus ühest kohast! 

Kogu profiköögitehnika hooldus ühest kohast

Koostöös meiega ei pea Te enam muretsema, kust mingile seadmele hooldust, remonti või varuosa leida - helistage vaid meie klienditeenindusele: 64 62 568 või saatke e-mail info@haktek.ee ja me garanteerime Teile asjatundliku abi ja kiire teeninduse. 

Euroopa suurima varuosakeskuse partner

Täname kõiki häid kliente, kelle kaasabil oleme saavutanud Euroopa suurima varuosakeskuse eksklusiivse partneri positsiooni. See on parim suurköökide seadmete varuosade keskus, kuhu on koondunud ka enamus seadmetootjad. Tänutäheks suudame Teile pakkuda enamike köögiseadmete varuosi väga heade hindadega. 

2008. aastal omistati meile Euroopa juhtiva varuosakeskuse GEV Grupi liikme staatus, millega kaasneb:

  • ainuesindusõigus Eestis,
  • kiired tarneajad ja soodsad originaalvaruosade hinnad
  • vajadusel spetsialistide tugi ükskõik millisele seadmele varuosade või tehnilise info hankimisel. 

Lisaks on meil hea ja pikaajaline partnersuhe Leedu ettevõttega IDS, kus toimuvad erinevad mehaanikute täiendkoolitused ning on samuti esindatatud enamuste seadmetootjate varuosad.

Teeninduspunktid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Lääne Virumaal 

Omame lisaks Tallinna esindusele teeninduspunkte Tartus, Pärnus ja Lääne Virumaal. Meie 25 aastase kogemuse baasil kinnitame, et meie teenindusoskused, kiirus ja kvaliteet vastavad suurköökide ja restoranimaailma nõudlikule keskkonnale. Meie suurim eesmärk on teha oma tööd nii hästi, et tahaksite alati oma soovidega meie poole tagasi pöörduda. 

Võtke meiega ühendust!

"Meiega koostöös ei pea Te enam muretsema, et kellelt mingile seadmele tellida hooldust, remonti või varuosa - helistage vaid meie klienditeenindusele: 64 62 568 või saatke e-mail info@haktek.ee ja me garanteerime Teile asjatundliku abi ja kiire teeninduse."

Priit Pärn, juhatuse liige

 

Väike valik meie sõpru ja häid kliente: